Krystaloterapie-léčivá energie kamenů

Léčba pomocí kamenů - kurz

Krystaloterapie- léčivá energie kamenů

Napomáhá harmonizovat energii člověka pomocí kamenů a působením jeho barvy.

Kameny se přikládají se na čakry, jiná místa na těle i mimo něj.

K harmonizaci je vhodné používat speciálně ošetřené a vyčištěné kameny.

Vybírají se vždy na „míru“ konkrétního člověka v souladu s jeho individualitou, fyzickým stavem a životní situací.

Proč krystaloterapie?

Krystaly léčí holisticky, působí současně na fyzické, emoční, mentální i spirituální rovině. Dokonale slaďují energie a odstraňují nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořenu problému. Pracují na základě vibrací a uvádějí do rovnováhy auru, tedy elektromagnetický obal, který obklopuje každého člověka. Jejich vibrace pronikají tělem a aktivují spojovací body s čakrami, které regulují vibrace těla. Čakry jsou energetická centra, která jednak převádějící životní energii z kosmu do našeho fyzického organismu, ale také zpracovávají energie našich zkušeností na všech  lidských rovinách a vrací ji zpět do vesmíru. Když se energie v centrech z nějaké příčiny zablokuje, vznikne disharmonie funkce a to způsobí např. bolest či onemocnění.

Jak probíhá krystaloterapie?


Položíte se na podložku a já Vás postupně obložím krystaly křišťálu a drahými kameny kolem i na fyzické tělo. Nemusím se Vás fyzicky dotýkat. Pohybuji se jen v auře a velkým generátorovým krystalem křišťálu aktivuji Vaše energetická centra či odstraňuji bloky v proudění energie. Vše ostatní udělají kameny svým inteligentním a silným působením. Po takovém 15 - 100 minutovém působení kamenů na všechny Vaše složky lidského nástroje dochází k silné energetizaci aury, rozproudění ztuhlé energie a energ. center, uvolnění zasutých nebo zablokovaných traumat či nezpracovaných problémů, jejich zharmonizování a tím k znovunapojení na naše vyšší já. Krystaly nastartují ozdravný proces na všech rovinách a dodají energii pro rychlejší zpracování potřebných disharmonií dodáním potřebných vibračních frekvencí, jejichž nedostatek  či pokřivení způsobilo onemocnění. Tím dojde k synchronizaci s naší Duší, což má zpětně blahodárný efekt na náš lidský nástroj, vozítko Duše. Budete se cítit spokojení, nabití, odpočatí, radostní apod. Jedině v tomto potřebném  emočním stavu, uvolnění a zprůchodnění obsahu do vědomí, může dojít k vyléčení.

Během terapie vytestuji vaše oslabené orgány a systémy a jaké vitamíny vám chybí. Pokud budete mít zájem v rámci terapie je možné obržet i recept na "Živou vodu", která bude určena přímo na vaše zdravotní problémy a pro přísun energie.

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena sezení  1500 Kč/50 minut

Pracuji i na dálku nabízím recept na "živou vodu". Jedná se o obrázek a soupis kamenů z kterých si vytvoříte vodu přímo pro váš zdravotní problém. Potřebný obrázek vám naskenuji a poslu na email. Cena je 500 Kč- platba předem.

Délka sezení záleží na klientovi.

Termín návštěvy si můžete domluvit osobně v centru nebo na tel.čísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Terapie synchronizace enegií

Terapie synchronizace energií

Jedná se o terapeutickou metodu osvobození od bloků,které si neseme ve svém podvědomí. Při osobním setkání respektuji individualitu každého člověka. Jde o komplexní péči, která zahrnuje řešení akutního problému, tak hledání souvislostí s minulými událostmi. Spolu s klientem hledáme cestu v racionálním i emocionálním zpracování daných minulých zážitků.

Číst dál...

Terapie EFT

Terapie EFT

EFT je velmi účinná meridiánová terapie, která stejně jako akupunktura pracuje přímo se systémem meridiánů v těle, ale místo jehel se důležité meridiány stimulují poklepem či lehkou masáží. Tato technika léčí opravdu tělo i mysl, protože kombinuje fyzický efekt (působením na meridiány) s mentálním efektem (zaměření se přímo na problém či bolest) zároveň. EFT je založeno na objevu, že příčinou všech našich negativních emocí je porucha v našem tělesném energetickém systému. EFT se řadí mezi ve světě velmi uznávané techniky patřící do oboru nazývaného energetická psychologie.

Číst dál...

Terapie- Spiritual Response Therapy (SRT)

Terapie SRT

Spiritual Response Therapy (SRT) je terapeutická metoda, jejímž zakladatelem je pan Robert E. Detzler. Jejímu vývoji se věnuje od roku 1985.

Očista metodou SRT je velmi silný proces vyhledání a odstranění škodlivých programů z tohoto života, z minulých životů, paralelních životů, paralelního universa a budoucích životů.

Číst dál...

Partnerská terapie

Partnerská terapie

Je to speciální forma terapie, která se zaměřuje na partnerskou dvojici a její problémy. Je léčením poruch partnerského a rodinného soužití.

Číst dál...

Léčení skrze VJ - terapie

Léčení skrze Vyšší já

Jedná se o metodu duchovního léčení velmi účinné komplexní očisty duše prací přes Vyšší Já. Jde o proces vyhledávání a odstranění škodlivých programů duše pomocí kyvadla a tabulek z tohoto života, také životů minulých, paralelních, simultánních, minulých životů v jiných dimenzích, paralelních vesmírů a nebo i životů budoucích, které jsou již přítomny v naší "snové projekci".

Číst dál...

Čakrová terapie - harmonizace čaker

Je to jemná metoda řízené meditace, při které se rozpouštějí energetické bloky vzniklé například z neprožitých pocitů, stresem, šokem, ale i úrazem. Nastoluje rovnováhu, přináší vyrovnání, pochopení a klid.

Číst dál...

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.