Léčení skrze Vyšší já

Jedná se o metodu duchovního léčení velmi účinné komplexní očisty duše prací přes Vyšší Já. Jde o proces vyhledávání a odstranění škodlivých programů duše pomocí kyvadla a tabulek z tohoto života, také životů minulých, paralelních, simultánních, minulých životů v jiných dimenzích, paralelních vesmírů a nebo i životů budoucích, které jsou již přítomny v naší "snové projekci".


Díky této metodě dochází k mnoha mentálním, emocionálním a duchovním uzdravením.Metoda je velmi jednoduchá, terapeut pomocí kyvadla vyhledává ve vaší mysli uložené negativní programy a nechá je vyčistit. Vše se děje na podvědomé úrovni. Do vědomí proniká terapeutovi nebo ošetřovanému klientovi pouze malá část probíhajícího očistného procesu, a to pouze tam, kde je třeba informaci z minulosti odstranit uvědoměním si příčiny vzniklých potíží. Je však třeba mít na paměti, že jsme jako cibule. Že i duše je obalená do plátků a při čištění se postupně dostáváme do stále hlubších úrovní od té nejvrchnější počínaje. Teprve jejím odstraněním nebo i pochopením a přijetím se dojde dál na další a hlubší úrovně. Duše ví, co dokáže v té které chvíli zvládnout a nikdy nedovolí více.

Pro léčbu psychických i tzv. karmických bloků nabízíme spirituální léčení za pomoci metody LSVJ (léčení skrze Vyšší já). Terapie probíhá tak, že terapeut pomocí kyvadla a tabulek vyhledává prostřednictvím "vyššího já" všechny chybné programy ve vašem podvědomí i negativně se projevující energie spojené s vaší duší (přivtělené duše, negativní astrální bytosti, energetické myšlenkové formy) a všechny tyto negace od vaší duše odpoutává. Současně dochází ke změně blokujících programů v podvědomí, k doplnění životní energie a ke zharmonizování těla i psychiky.

Úplné očištění duše probíhá v delším časovém období postupně, první vstupní terapie, která trvá přibližně hodinu až dvě, najde hlavní příčinu problému. Bezprostředně po ní se doporučuje hloubková očista duše (tato terapie trvá 1 až 5 hodin). Po této očistě je pak vhodné přibližně jednou  až čtyřikrát měsíčně provádět "dočištění", které trvá 1 až 2 hodiny. Při tomto postupu dochází postupně ke spontánním pozitivním změnám životních postojů a k rozvoji zdravého sebevědomí, což se pozitivně projevuje ve vztazích i ve zdravotním stavu.

Po terapii můžete pociťovat např. teplo, mrazení v zádech, mravenčení v nohách, lítostivost, vše ale trvá pouze krátce. Tyto energie jsme si většinou vytvořili sami v tomto nebo v minulých životech, kdy jsme prožívali smutek, bolest, beznaděj nedokázali jsme je dále zpracovat.

Dočišťování lze provádět i na dálku.

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena terapie 1500 Kč/50 minut

Na dálku 2000 Kč.

Délka sezení záleží na klientovi.

Pracuji i na dálku přes telefon, nebo email. Platba je vždy předem. Práce na dálku spočívá v tom, že se domluvíme na určité hodině, kdy si lehnete doma a budete v klidu a já se na vás napojím a přes kyvadlo a tabulky - vytestuji všechny bloky duše a ty pak odstraním. Srovnám vám čakry. Je nutné, abyste nejméně hodinu leželi v klidu a odpočívali. Druhý den vám napíšu email, nebo nahraji zprávu, kde vám popíši vaše bloky a co jsem odstranila. Čištění bude probíhat ještě další týden, tudíž můžete být po tu dobu unaveni. 

Termín návštěvy si můžete domluvit  na tel.čísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jana Wurlová

Prosím o více informací ke kurzu Léčení skrze VJ - terapie

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.