Chápeme cenu Vašeho času, proto se přizpůsobíme Vašim možnostem. Nabízíme unikátní možnost dálkového studia u vybraných kurzů, sami si pak zvolíte okamžik vhodný pro samovzdělávání se. 
 
 
 
 
Kurzy a semináře si můžete rezervovat u každého semináře či kurzu , nebo v přihlášce, přihlášku najdete v kontaktech. V přihlášce uveďte, prosím své jméno, adresu, kontaktní telefon, popř. e-mail, datum narození, název a termín Vámi vybraného kurzu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Každou přihlášku Vám potvrdíme písemně na email, pokud by nedošlo k potvrzení přihlášky z naší strany, nebojte se nás prosím kontaktovat nejspíše Vaše přihláška nedorazila.
 

 

Dálkové kurzy obdržíte po uhrazení platby za kurz, na vaši uvedenou emailovou adresu - jedná se o manuál- skripta a certifikát o absolvování kurzu, případně tabulky, pokud jsou u kurzu.  Veškeré dotazy vám zodpovíme přes email.

 !Často se stává, že nám přihláška nedorazí-prosím o opětovné kontaktování na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud vám na vaši přihlášku neodpovíme do dvou dnů!!

Věříme, že Vás nabídka našich kurzů zaujme. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Synchronizace energií-kurzy a semináře

Synchronizace energií je seberozvojový vzdělávací systém v oblasti práce s energií.

Jedná se o soubor seminářů, které nabízejí možnost naučit se pracovat s

energií svojí a druhých lidí. Naučíte se jak pomoci sobě, svým blízkým, lidem kolem Vás a také klientům. Budete moci řešit oblast zdraví, partnerské vztahy, práci, úspěch, finanční prosperitu. Objevíte svou vlastní individualitu a pochopíte sami sebe.

Číst dál...

Výklad karet - kurz

Výklad karet - kurz

Jedná se o kurz výkladu karet pro začátečníky. Můžete si vybrat kurz výklad  tarotových karet a nebo cikánských karet.

Seznámíte se s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi. Za pomoci učitele se naučíte podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet. Kurz probíhá podle instruktážních materiálů a zapamatování si významů přichází postupně tím, jak žák začíná chápat souvislosti. Kurz je vždy zakončen předáním certifikátu.

Číst dál...

Vyšší já - kurz

Vyšší já - kurz

Jedná se o léčebnou a diagnostickou metodu podobnou metodě SRT. Při této metodě se využívá práce s kyvadlem z tohoto důvodu je nutné před tímto kurzem absolvovat kurz práce s kyvadlem. K metodě jsou využívána sada tabulek s možností rozšíření o vlastní tabulky.Metodu si lze osvojit během kurzu tj. dvou dnů a nebo ji lze absolvovat i dálkovou formou. Je vhodná jak pro začátečníky atak pro absolventy různých jiných kurzů jako je například SRT.

Číst dál...

Léčba pomocí kamenů - kurz

Léčba pomocí kamenů - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie kamenů (polodrahokamů). K jeho absolvování si nemusíte být předem vědomi žádných speciálních schopností - kromě schopnosti přijímat nové zkušenosti.

Naučíte se, jak si vybírat kameny pro léčebné použití, jak je čistit a používat. Ukážeme v praktických cvičeních, jak energie kamenů působí v jednotlivých energetických polích lidského těla a v energetických centrech – čakrách. Osvojíte si základy unikátní diagnostické metody založené na intuitivním vnímání působení kamenů a na holistickém pohledu na příčiny nemocí – nalézání příčin v duchovní, mentální, emocionální i fyzické úrovni našeho bytí.

Pokud chcete absolvovat kurz je dobré mít absolvovaný kurz Základy kyvadla případně Harmonizace čaker. Pro diagnostiku zablokovaných čaker a práci s kyvadlem. 

Číst dál...

Kyvadlo - kurz

Kyvadlo - kurz

Kurz práce se siderickým kyvadlem, vyhledávání negativních blokád v podvědomí a jejich odstraňování, odstraňování negativních programů, čištění duše i těla. Naučíte se, jaké kyvadlo je nejvhodnější, jak s ním pracovat a jak získat správné informace přes naše Vyšší Já tak, aby Vás neolivňovaly jiné zdroje, jako je podvědomí, vědomí a další.

Naučíte se, jak kyvadlo využívat v každodenním životě... nejen jako pomocníka při výběru a řešení běžných situací.

Číst dál...

Harmonizace čaker - kurz

Harmonizace čaker - kurz

Čakry jsou centra energie, síly v lidském těle. Jsou energetickými branami mezi fyzickým tělem a těly jemnohmotnými. Jsou to ohniska, centra přijímání a vydávání energie.
Nacházejí se v oblastech velkých nervových spletenců a působí nejen na náš nervový a hormonální systém, ale i na systém člověka jako celku.
Cílem kurzu je pochopit systém fungování čaker a jemnohmotných těl a jejich souvztažnosti s lidským tělem.
Učíme se s čakrami pracovat, vnímat jejich disbalance a následně je harmonizovat.
Důležitost našeho energetického systému je klíčová pro celkové zdraví, protože v první řadě naše potíže a bolesti vznikají právě v našem energetickém systému.

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie k harmonizaci čaker. Čakry jsou hlavní energetická centra energie, nacházející se v našem lidském těle. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a volný překlad je "kolo či disk". Tato kola, či kruhy energie vyzařují na 7 místech středem našeho těla z centrálních nervových ganglií páteřního kanálu.

Pokud jsou tyto hlavní i vedlejší čakry v rovnováze, tak jsme vyrovnaní a energie proudící z Kosmu přes naši korunní čakru a od naší matičky Země přes chodidla a kořenovou čakru, pak volně proudí naším tělem a následně dojde ke spojení výše zmíněných energií a dochází k harmonii na všech námi dostupných úrovních. Krátce řečeno Jinová (od 1. čakry) a Jangová (od 7. čakry) energie se v našem těle dostane do rovnováhy.

Číst dál...

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.