Pokud nenajdete kurz, který by Vás zaujal v naší nabídce- termíny kurzů nebo najdete kurzy u kterých je nutné naplnit plný počet účastníků a máte o některý z těchto kurzů zájem, informujte nás na email a my daný kurz vyhlásíme.

Některé semináře a kurzy lze absolvovat dálkovou formou, nebo individuální účastí. Vždy je to uvedeno u daného kurzu či semináře.

Kurzy a semináře si můžete rezervovat u každého semináře či kurzu v přihlášce dále přihlášku najdete v kontaktech a v termínech kurzů. V přihlášce uveďte, prosím své jméno, adresu, kontaktní telefon, popř. e-mail, datum narození, název a termín Vámi vybraného kurzu. Každou přihlášku Vám potvrdíme písemně na email, pokud by nedošlo k potvrzení přihlášky z naší strany, nebojte se nás prosím kontaktovat nejspíše Vaše přihláška nedorazila.

!!Často se stává, že nám přihláška nedorazí-prosím o opětovné kontaktování na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud vám na vaši přihlášku neodpovíme do dvou dnů!!

V případě, že máte zájem, aby určitý kurz, nebo seminář proběhl ve vašem městě, je zde tato možnost a to za předpokladu:

  •  zajistíte prostory a předem se domluvíme na výši nájmu
  •  zajistíte účast nejméně 6 účastníků
  •  v případě delších kurzů,než jeden den je nutné zajistit i nocleh

Kontaktujte mne s vaší nabídkou a podmínkami a jistě se domluvíme.

Dálkové kurzy obdržíte do 48 hodin, po uhrazení platby za kurz, na vaši uvedenou emailovou adresu manuál- skripta a certifikát o absolvování kurzu, případně tabulky, pokud jsou u kurzu.  Veškeré dotazy vám zodpovíme přes email.

Věříme, že Vás nabídka našich kurzů zaujme. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Synchronizace energií-kurzy a semináře

Synchronizace energií je seberozvojový vzdělávací systém v oblasti práce s energií.

Jedná se o soubor seminářů, které nabízejí možnost naučit se pracovat s

energií svojí a druhých lidí. Naučíte se jak pomoci sobě, svým blízkým, lidem kolem Vás a také klientům. Budete moci řešit oblast zdraví, partnerské vztahy, práci, úspěch, finanční prosperitu. Objevíte svou vlastní individualitu a pochopíte sami sebe.

Číst dál...

Výklad karet - kurz

Výklad karet - kurz

Jedná se o kurz výkladu karet pro začátečníky. Můžete si vybrat kurz výklad  tarotových karet a nebo cikánských karet.

Seznámíte se s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi. Za pomoci učitele se naučíte podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet. Kurz probíhá podle instruktážních materiálů a zapamatování si významů přichází postupně tím, jak žák začíná chápat souvislosti. Kurz je vždy zakončen předáním certifikátu.

Číst dál...

Vyšší já - kurz

Vyšší já - kurz

Jedná se o léčebnou a diagnostickou metodu podobnou metodě SRT. Při této metodě se využívá práce s kyvadlem z tohoto důvodu doporučuji před tímto kurzem absolvovat kurz práce s kyvadlem. K metodě jsou využívána sada tabulek s možností rozšíření o vlastní tabulky.Metodu si lze osvojit během kurzu tj. dvou dnů a nebo ji lze absolvovat i dálkovou formou. Je vhodná jak pro začátečníky atak pro absolventy různých jiných kurzů jako je například SRT.

Číst dál...

Léčba pomocí kamenů - kurz

Léčba pomocí kamenů - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie kamenů (polodrahokamů). K jeho absolvování si nemusíte být předem vědomi žádných speciálních schopností - kromě schopnosti přijímat nové zkušenosti.

Naučíte se, jak si vybírat kameny pro léčebné použití, jak je čistit a používat. Ukážeme v praktických cvičeních, jak energie kamenů působí v jednotlivých energetických polích lidského těla a v energetických centrech – čakrách. Osvojíte si základy unikátní diagnostické metody založené na intuitivním vnímání působení kamenů a na holistickém pohledu na příčiny nemocí – nalézání příčin v duchovní, mentální, emocionální i fyzické úrovni našeho bytí.

Číst dál...

Kyvadlo - kurz

Kyvadlo - kurz

Kurz práce se siderickým kyvadlem, vyhledávání negativních blokád v podvědomí a jejich odstraňování, odstraňování negativních programů, čištění duše i těla. Naučíte se, jaké kyvadlo je nejvhodnější, jak s ním pracovat a jak získat správné informace přes naše Vyšší Já tak, aby Vás neolivňovaly jiné zdroje, jako je podvědomí, vědomí a další.

N aučíte se, jak kyvadlo využívat v každodenním životě... nejen jako pomocníka při výběru a řešení běžných situací.

Číst dál...

Harmonizace čaker - kurz

Harmonizace čaker - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie k harmonizaci čaker. Čakry jsou hlavní energetická centra energie, nacházející se v našem lidském těle. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a volný překlad je "kolo či disk". Tato kola, či kruhy energie vyzařují na 7 místech středem našeho těla z centrálních nervových ganglií páteřního kanálu.

Pokud jsou tyto hlavní i vedlejší čakry v rovnováze, tak jsme vyrovnaní a energie proudící z Kosmu přes naši korunní čakru a od naší matičky Země přes chodidla a kořenovou čakru, pak volně proudí naším tělem a následně dojde ke spojení výše zmíněných energií a dochází k harmonii na všech námi dostupných úrovních. Krátce řečeno Jinová (od 1. čakry) a Jangová (od 7. čakry) energie se v našem těle dostane do rovnováhy.

Číst dál...

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.