Je to jemná metoda řízené meditace, při které se rozpouštějí energetické bloky vzniklé například z neprožitých pocitů, stresem, šokem, ale i úrazem. Nastoluje rovnováhu, přináší vyrovnání, pochopení a klid.

Co jsou čakry??

Čakry si můžete představit jako trychtýřovité květy, otevřené do přední části těla, které akumulují a rozdělují energii různých frekvencí. Slouží k zásobení těla energií a tím k udržení života a zdraví. Každá z nich má určitou funkci a souvisí s určitou částí těla a orgány. Když je tok energie narušen, člověk to pociťuje jako disharmonii a nemoc. Už ve starých textech se uvádí, že existuje na 90 000 takových malých center. Pouze zhruba 40 čaker je uváděno jako významných. Důležité jsou v oblasti sleziny, na šíji, v dlaních a na chodidlech. Ovšem ty nejdůležitější, alespoň tak jak je známo, jsou podél hlavní vertikální osy člověka, a jejich celkový počet je sedm.

Čakru si lze také představit jako malý vír, který se točí ve vysokém tempu. První čakra má například čtyři malé energetické víry symbolizované jako čtyři okvětní lístky lotosu. Ke každé čakře přináleží určitá barva, která souvisí s frekvencemi a rychlostí energie. Čakry jsou součástí úžasného systému energií, bez kterého by člověk nemohl fungovat. Nejčastěji se uvádí tři složky - vibrační pole energií, tzv. energetická těla, čakry a "nádí"  neboli rozvodné kanálky. Energetická těla jsou vibrační pole, ve kterých kmitá energie v určitém frekvenčním rozsahu. Frekvence se v průběhu vývoje člověka adekvátně zvyšují. Čím je frekvence vyšší, tím více člověk může zažívat vyšší životní energii, cítění a poznání. Tato pole od sebe nejsou oddělena, navzájem se pronikají. "Nádí"  jsou jakousi analogií tepen fyzického těla

Čakry jsou energetická centra, která jsou anatomicky umístěna podél dráhy mozkového kmene a míchy. Existuje sedm hlavních čaker, se kterými se pracuje během čakrové terapie. Energie uvnitř čaker rotuje ve spirále. Čakry si můžeme představit jako lotosové květy, čím je květ rozkvetlejší, tím více je člověk ve spojení s energií duše.

Nemoc jako zpráva

Nemoc nelze chápat jako projev slabosti nebo selhání. Je to specifický projev života, který poskytuje příležitost pro změnu myšlení a prožívání a následný růst duše. Přináší zprávu, že něco není v pořádku. Tuto zprávu můžeme vyslyšet, zastavit se a dešifrovat, a tím dosáhnout celkové harmonie. Až je zpráva vyslyšena, může být vyléčená i nemoc.

Jak čakry souvisí s nemocemi?

Každá čakra je spojená s tou oblastí fyzického těla, ve které se konkrétní čakra nachází. Např. srdeční čakra ve středu hrudníku nebo čakra solar plexu v oblasti nadbřišku. Navíc každá čakra vyjadřuje jiný duchovní aspekt. Např.srdeční čakra vyjadřuje aspekt lásky k sobě. Z toho vyplývá, že veškeré nemoci srdce se budou řešit přes srdeční čakru, stejně tak ale také nemoci imunitního systému, protože imunitní systém je narušen, pokud člověk nemá rád sám sebe a pokud přehlíží potřeby své duše. Zároveň je nutno připomenout, že když dojde k nerovnováze, zasáhne to většinou větší počet čaker, ale jen jedna oblast bude zasažena nejvýrazněji.

Jak probíhá čakrová terapie?

Čakrová terapie je absolutně bezbolestná a velmi uklidňující, při které klient leží a relaxuje a přitom naslouchá uklidňující hudbě. Mezitím terapeut harmonizuje jednotlivé čakry  pomocí  řízené meditace a energií,kterou pomáhá čakry harmonizovat. Po ukončení terapie se klient cítí plný energie a velmi odpočatý. Tudíž tuto terapii doporučujeme také hodně zaměstnaným lidem, kteří nemají žádné zdravotní problémy, ale ani čas se relaxovat. Na konci terapie si zacvičíte cviky na mobilizaci čaker. Během terapie vytestuji vaše oslabené orgány a systémy a jaké vitamíny vám chybí. Pokud budete mít zájem v rámci terapie je možné obržet i recept na "Živou vodu", ketrá bude určena přímo na vaše zdravotní problémy a pro přísun energie.

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena sezení 2000 Kč/55 minut

cena na dálku 1500 Kč.

Pracuji i na dálku přes telefon, nebo email. Platba je vždy předem. Práce na dálku spočívá v tom, že se domluvíme na určité hodině, kdy si lehnete doma a budete v klidu a já se na vás napojím a přes kyvadlo a tabulky - vytestuji všechny bloky duše a ty pak odstraním. Srovnám vám čakry. Je nutné, abyste nejméně hodinu leželi v klidu a odpočívali. Druhý den vám napíšu email, nebo nahraji zprávu, kde vám popíši vaše bloky a co jsem odstranila. Čištění bude probíhat ještě další týden, tudíž můžete být po tu dobu unaveni. 

Nabízím recept na "živou vodu"i na dálku. Jedná se o obrázek a soupis kamenů z kterých si vytvoříte vodu přímo pro váš zdravotní problém. Obrázek naskenuji a poslu na email. Cena je max.30 min. 500 Kč. - platba předem.

Délka sezení záleží na klientovi.

Termín návštěvy si můžete domluvit osobně v centru nebo na tel.čísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím o více informací ke kurzu Čakrová terapie - harmonizace čaker

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.