Terapie synchronizace energií

Jedná se o terapeutickou metodu osvobození od bloků,které si neseme ve svém podvědomí. Při osobním setkání respektuji individualitu každého člověka. Jde o komplexní péči, která zahrnuje řešení akutního problému, tak hledání souvislostí s minulými událostmi. Spolu s klientem hledáme cestu v racionálním i emocionálním zpracování daných minulých zážitků.

 

Jde o kombinaci terapie spolu s duchovním odblokováním kde se vyhledá a odstraní škodlivé programy, které nám způsobují problémy v současném životě. Negativní programy nahrazujeme pozitivními a tím měníme i směr a smysl života. Díky této metodě dochází k mnoha mentálním, emocionálním,fyzickým a duchovním uzdravením. Vše se děje na vědomé i podvědomé úrovni. Do vědomí proniká terapeutovi nebo klientovi informace o  probíhajícím očistném procesu, a to  informace z minulosti, které je nutno odstranit uvědoměním si příčiny vzniklých potíží.Pracuje se na úrovni vědomé,podvědomé a energetické. Jedná se o zásahy do minulých životů.

Klient většinou dostává domácí úkoly kdy navazuje na práci terapeuta a pomáhá s odstraněním negací,které ovládají jeho život.

Vzhledem ke komplexnosti a hloubce zpracování zážitků se jedná o péči dlouhodobější. Její délka trvání a moment ukončení je vždy společnou dohodou terapeuta a klienta.

Tato metoda má úspěšnost především v těchto případech:

 • při partnerských problémech kdy žena nebo muž má pocit,že stále přitahuje stejný typ partnera a opakují se stejné chyby v dalších navazujících partnerských vztazích
 • pokud se Vám nedaří navázat harmonický partnerský vztah
 • při neustálém pocitu,že se Vám v životě nedaří
 • při problémech v pracovní a kariérní oblasti
 • pokud máte pocit,že se Vám v životě opakují negativní události
 • pokud se k Vám vaše okolí nechová s respektem
 • v případě nízkého sebehodnocení a sebevědomí
 • při finanční nestabilitěpři depresi
 • při různých psychosomatických a psychických problémech
 • v krizových životních situacích jako je rozchod,rozvod,smrt,traumatický zážitek,zneužívání
 • při manželských problémechpři nezvladatelných emocích (žárlivost, hněv, výbušnost.....)
 • při závislostech (v partnerství, alkoholu,drogám......)při poruchách příjmu potravy
 • další životní problémy....

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena terapie 2000 Kč/ 50 min. osobní 

Cena na dálku 1500 Kč

Délka sezení záleží na klientovi.

Pracuji i na dálku přes telefon, nebo email. Platba je vždy předem. Práce na dálku spočívá v tom, že se domluvíme na určité hodině, kdy si lehnete doma a budete v klidu a já se na vás napojím a přes kyvadlo a tabulky - vytestuji všechny bloky duše a ty pak odstraním. Srovnám vám čakry. Je nutné, abyste nejméně hodinu leželi v klidu a odpočívali. Druhý den vám napíšu email, nebo nahraji zprávu, kde vám popíši vaše bloky a co jsem odstranila. Čištění bude probíhat ještě další týden, tudíž můžete být po tu dobu unaveni. 

Termín návštěvy si můžete domluvit na tel.čísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jana Wurlová

Prosím o více informací ke kurzu Terapie synchronizace enegií

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.