Partnerská terapie

Je to speciální forma terapie, která se zaměřuje na partnerskou dvojici a její problémy. Je léčením poruch partnerského a rodinného soužití.

 

Partnerské poradenství - mentoring může probíhat individuálně nebo ve dvojici.
Individuální forma je vhodná v případě, kdy jeden z partnerů odmítá spolupracovat nebo je hlavní problém  zřetelně v chování, proživání nebo postojích jednoho z nich.

Partnerské poradenství je velmi efektivní v situacích, kdy oba partneři rozumějí závažnosti problému a přejí si úpravu vztahu. Velmi často se na terapeuta obrátí jeden z partnerů a pak se hledá způsob, jak motivovat druhého partnera ke spolupráci.

Párová terapie řeší-dlouhodobou nespokojenost jednoho nebo obou partnerů ve vztahu,žárlivost jednoho z partnerů,nevěry, poruchy sexuálního soužití,časté konflikty a hádky,rozvodové úvahy, porozvodové stavy, obtíže ve výchově dětí,problémové dospívání dětí,konflikty v širší rodině,nalezení příčin a řešení konfliktu či krize, jak v partnerské vztahu správně komunikovat,utváření a udržování kvality a dynamiky vztahu,nacházení společných motivů, zájmů a cílů - náhled a porozumění si navzájem porozumět, utváření „partnerských dohod a pravidel"řešení případných potíží v sexuální oblasti,nácvik řešení obtížných situací v partnerských vztazích

Cena společné partnerské terapie 3000 Kč/ 55 min.- pár

Délka sezení záleží na klientovi.

Termín návštěvy si můžete domluvit na tel.čísle 777336362, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím o více informací ke kurzu Partnerská terapie

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.