Léčba pomocí kamenů - kurz

Krystaloterapie- léčivá energie kamenů

Napomáhá harmonizovat energii člověka pomocí kamenů a působením jeho barvy.

Kameny se přikládají se na čakry, jiná místa na těle i mimo něj.

K harmonizaci je vhodné používat speciálně ošetřené a vyčištěné kameny.

Vybírají se vždy na „míru“ konkrétního člověka v souladu s jeho individualitou, fyzickým stavem a životní situací.

Proč krystaloterapie?

Krystaly léčí holisticky, působí současně na fyzické, emoční, mentální i spirituální rovině. Dokonale slaďují energie a odstraňují nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořenu problému. Pracují na základě vibrací a uvádějí do rovnováhy auru, tedy elektromagnetický obal, který obklopuje každého člověka. Jejich vibrace pronikají tělem a aktivují spojovací body s čakrami, které regulují vibrace těla. Čakry jsou energetická centra, která jednak převádějící životní energii z kosmu do našeho fyzického organismu, ale také zpracovávají energie našich zkušeností na všech  lidských rovinách a vrací ji zpět do vesmíru. Když se energie v centrech z nějaké příčiny zablokuje, vznikne disharmonie funkce a to způsobí např. bolest či onemocnění.

Jak probíhá krystaloterapie?


Položíte se na podložku a já Vás postupně obložím krystaly křišťálu a drahými kameny kolem i na fyzické tělo. Nemusím se Vás fyzicky dotýkat. Pohybuji se jen v auře a velkým generátorovým krystalem křišťálu aktivuji Vaše energetická centra či odstraňuji bloky v proudění energie. Vše ostatní udělají kameny svým inteligentním a silným působením. Po takovém 15 - 100 minutovém působení kamenů na všechny Vaše složky lidského nástroje dochází k silné energetizaci aury, rozproudění ztuhlé energie a energ. center, uvolnění zasutých nebo zablokovaných traumat či nezpracovaných problémů, jejich zharmonizování a tím k znovunapojení na naše vyšší já. Krystaly nastartují ozdravný proces na všech rovinách a dodají energii pro rychlejší zpracování potřebných disharmonií dodáním potřebných vibračních frekvencí, jejichž nedostatek  či pokřivení způsobilo onemocnění. Tím dojde k synchronizaci s naší Duší, což má zpětně blahodárný efekt na náš lidský nástroj, vozítko Duše. Budete se cítit spokojení, nabití, odpočatí, radostní apod. Jedině v tomto potřebném  emočním stavu, uvolnění a zprůchodnění obsahu do vědomí, může dojít k vyléčení.

Během terapie vytestuji vaše oslabené orgány a systémy a jaké vitamíny vám chybí. Pokud budete mít zájem v rámci terapie je možné obržet i recept na "Živou vodu", která bude určena přímo na vaše zdravotní problémy a pro přísun energie.

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena sezení  1500 Kč/50 minut

Pracuji i na dálku nabízím recept na "živou vodu". Jedná se o obrázek a soupis kamenů z kterých si vytvoříte vodu přímo pro váš zdravotní problém. Potřebný obrázek vám naskenuji a poslu na email. Cena je 500 Kč- platba předem.

Délka sezení záleží na klientovi.

Termín návštěvy si můžete domluvit osobně v centru nebo na tel.čísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Prosím o více informací ke kurzu Krystaloterapie-léčivá energie kamenů

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.