Jsou chvíle kdy se nám v životě přestane dařit  a nebo přijde okamžik kdy si nevíme rady jak dál, řešíme určitou  životní situaci........ a nevíme jak se rozhodnout......přesto chceme jít i dále správnou cestou........karty Vám mohou pomoci číst ve vašem životě jako v otevřené knize.......najít odpovědi na otázky, které Vás zajímají............ jejíž odpovědi nosíte většinou ve svém podvědomí............s pomocí karet můžete nahlédnout do budoucnosti.......pomohou Vám vyřešit složitou životní situaci a ukáži Vám, jakým směrem se Váš osud vyvíjí........výklad karet, numeralogie, grafologie, astrologie

zde naleznete ceník a podrobnosti k výkladu karet.

 

cena za osobní výklad 50 min./ 2500 Kč - Praha

Pracuji i na dálku - telefonem, nebo emailem - výklad do týdne - vždy platba předem.

informace  Jana Wurlová tel.čísle 777 336 362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím o více informací ke kurzu Výklad karet

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.