Terapie SRT

Spiritual Response Therapy (SRT) je terapeutická metoda, jejímž zakladatelem je pan Robert E. Detzler. Jejímu vývoji se věnuje od roku 1985.

Očista metodou SRT je velmi silný proces vyhledání a odstranění škodlivých programů z tohoto života, z minulých životů, paralelních životů, paralelního universa a budoucích životů.

 

Práce metodou SRT má obvykle značný efekt. Dí ky tomu už došlo k mnoha mentálním, emocionálním a duchovním uzdravením. Přesto se u některých lidí zdá, že jim SRT na pozorovatelné úrovni nepomohlo tak moc, jako ostatní. Když se ptáme Ducha, proč tomu tak je, dostává se nám informace v tom smyslu, že onen člověk má velmi hluboký vědomý návyk, který je nutno změnit, aby se mohly projevit pozitivní účinky očisty. My jako terapeuti nemůžeme změnit Vaši vědomou mysl nebo zaběhlé návyky. Změna vědomých návyků, negativního myšlení a jednání je Vaší zodpovědností. Pokud se Vám to podaří, můžete ve svém životě prožít zázraky.

Někteří lidé očekávají, že mávneme kouzelnou hůlkou a vše v jejich životě bude absolutně skvělé. Přáli bychom si, aby to byla Pravda. Někdy to tak opravdu funguje, někdy ale ne. Pamatujte si, že tato planeta je stejně jako ostatní jen školní třídou, kam jsme se inkarnovali, abychom se učili. Život je naše lekce a někdy si naše duše vybere opravdu těžké studijní úkoly. To, čím procházíme inkarnaci za inkarnací, je naše individuální volba.

Nezabývám se žádným z Vašich pozitivních životů, protože ty Vám nepůsobí žádné problémy. Soustředím se na škodlivé energie, které pocházejí z minulých životů, protože ty je nutno odstranit. Po odstranění negativních programů je i negativní a škodlivá energie s nimi spojená rozpuštěna a zůstává pouze moudrost a poučení získané z této zkušenosti. Staré programy se již nemohou vrátit, ledaže byste si vytvořili další negativní energie velmi negativními emocemi nebo opakováním negativních návyků. Také je nutné vědět, že dokud nejsou odstraněny všechny vrstvy negativních programů, mohou se ještě objevovat další problémy, které je nutno také postupně vyčistit.

Výhodou metody SRT je, že je rychlá mnozí klienti pociťují značnou úlevu. Jedna konzultace metodou SRT trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií.

Jedná se o práci s používaním kyvadla,které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky a soustavy 40 tabulek, kde je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit. Před každou prací s klientem žádám o povolení na práci.

Nejedná se o hypnozu ani jiný změnění stav vědomí. Klient je při plném vědomí pouze reaguje na moje otázky.

Konzultace je pro klienta nenáročná a pohodlná, není zapotřebí absolvovat žádné cviky, postoje ani složité manipulace. Vyžaduje se od něho jen vědomá snaha řešit vlastní problémy. Při čištění negativních energií mnozí klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech. Tyto projevy však trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií emocí, které klient v sobě držel a při čistění dostaly možnost je uvolnit. Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikli mnohé z jeho problémů. Je to motivace k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. A to je důležitý předpoklad na to, aby se staré problémy už nevracely.

Metodou SRT je možné řešit:

 • zablokované disharmonické energie, které procházejí z traumatizujících zážitků, konfliktů a stresových situací
 • problémy v učení,soutředění se, stres ve škole
 • únava nespavost,nedostatek energie,pocity opuštěnosti a strachu
 • stavy úzkosti,fobie a deprese
 • zadrhávání způsobené psychickým traumatem
 • většina alergií na potraviny nebo jiné podněty
 • dlouho trvající bolest, kde si klasická medicína neví rady
 • příbuzenské,partnerské,kolegyální vztahy kde se jedná o zablokovanou energii případně partnerské závislosti
 • nevyřešené záležitosti z minulých životů, které blokují náš současný život či nám přinášení do tohoto života onemocnění
 • testování, které potraviny a živiny jsou pro nás vhodné či nikoliv a naopak, které vitamíny či prvky nám scházejí
 • uvedení do harmonie zablokované,uzavřené či disharmonické čakry
 • určení negativních zon v našem bytě či pracovišti
 • vyčištění od negativních energii rostliny či zvířata či předměty, které nám nosí smůlu
 • vyčištěním energií zablokovaných na úrovni tělesných orgánů  jejich ovlivnění pozitivními vibracemi je možné v mnohých případech umožnit tělu, aby se samo lepší regenerovalo a tak zlepšit stav mnohých nemocí
 • neschopnost žít naplno svůj život a najít v něm svoje místo a užívat si všedních radostí
 • odstranění začínajícíh závislostí

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena osobní sezení terapie 2000 Kč/50 minut

dálkové sezení 1500 Kč

Délka sezení záleží na klientovi.

Pracuji i na dálku přes telefon, nebo email. Platba je vždy předem. Práce na dálku spočívá v tom, že se domluvíme na určité hodině, kdy si lehnete doma a budete v klidu a já se na vás napojím a přes kyvadlo a tabulky - vytestuji všechny bloky duše a ty pak odstraním. Srovnám vám čakry. Je nutné, abyste nejméně hodinu leželi v klidu a odpočívali. Druhý den vám napíšu email, nebo nahraji zprávu, kde vám popíši vaše bloky a co jsem odstranila. Čištění bude probíhat ještě další týden, tudíž můžete být po tu dobu unaveni. 

Termín návštěvy si můžete domluvit  na tel.čísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím o více informací ke kurzu Terapie- Spiritual Response Therapy (SRT)

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.