Řízená meditace

Meditace je především zklidnění toku myšlenek, ztišení mysli a vědomé vnímání dechu. Při meditaci dochází k obrovské úlevě člověka od dotěrných a neustávajících myšlenek, od veškerých starostí a k návratu k vlastnímu bytí, které je právě teď a tady. Meditaci předchází uvolnění těla a jeho očištění od negativních energií a vlivů pomocí čaker (energetických centrer). Člověk se zbavuje nánosů negativních emocí a myšlenek, zbavuje se všeho, co nepotřebuje.

V současném hektickém tempu života jsme trochu zapomněli, jak správě a dostatečně odpočívat. Nedokážeme vypnout, jsme neustále v napětí a trpíme poruchami soustředění, spánku, zažívání a pod. Relaxace a řízená meditace Vám pomůže uvolnit napětí v těle i mysli a „vypnout". Probíhá za vedení terapeuta, při tiché hudbě a trvá minimálně půl hodiny.

Při častějším použití zlepšuje spánek, zkvalitňuje odpočinek, podporuje regeneraci a ozdravení organismu, dodává vitality a chuti do života. Relaxaci se lze naučit a poté ji praktikovat samostatně. Řízená meditace se již zaměřuje na konkrétní prožitky při relaxaci, je třeba ji praktikovat s terapeutem, může být obecnější anebo šitá na míru konkrétnímu klientovi.

Co je to řízená meditace a jak probíhá?

Terapeut vede svého klienta celou meditací, pomocí mluveného slova ho provádí meditací a říká mu, co a jak má dělat. U meditace klient leží na pohodlném lehátku, má zavřené oči a nechává se vést slovy a energií terapeuta. Při meditaci hraje tichá relaxační hudba a klient vnímá jemnou vůni éterických olejíčků, které mu pomáhají navodit klid a pohodu.

Je možné během meditace řešit své problémy?

Samozřejmě ano. Dochází k tomu tak, že celkovým uvolněním těla a mysli se člověk zregeneruje, odpočine si a získá nadhled. Během řízené meditace je navíc veden do míst, kde své tíživé problémy může předat vyšším silám, které se o řešení částečně zasadí. V každém případě – člověk není nikdy sám na své problémy, a k tomu bude veden během meditace.

Na čem se bude pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

Cena za  sezení řízené meditace  30 min./750 Kč.  1500 Kč/50 minut

Délka sezení záleží na klientovi.

Termín návštěvy si můžete domluvit osobně na tel.č ísle 777336362,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prosím o více informací ke kurzu Řízená meditace

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.