Výklad karet - kurz

Jedná se o kurz výkladu karet pro začátečníky. Můžete si vybrat kurz výklad  tarotových karet a nebo cikánských karet.

Seznámíte se s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi. Za pomoci učitele se naučíte podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet. Kurz probíhá podle instruktážních materiálů a zapamatování si významů přichází postupně tím, jak žák začíná chápat souvislosti. Kurz je vždy zakončen předáním certifikátu.

 

 

Formy studia a ceny:

 

1. Individuelní kurz osobní účast

Kurz pro minimálně 5 lidí. Cena první lekce je za cenu 1200, Kč a další lekce jsou za cenu 950,- Kč,  lekcí je celkem deset. Při platbě za všech deset lekcí najednou dostanete slevu a kurz vás bude stát 8800 Kč /jedna lekce bude zdarma/. Lekce trvá 55 minut.

Individuální osobní kurzy probíhají vždy v Praze. 

2. Dálková forma přes email 

Cena je první lekce 1260,-Kč a každá další lekce je za 1000,-Kč . Lekcí je dohromady pět. Platba je na dopředu před začátkem kurzu. Pokud zaplatíte všechny kurzy najednou dostanete 10% slevu. 

U dálkového studia probíhá studium formou emailu. Po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte emailem materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Úkoly, které jsou obsažené v materiálech mi zašlete písemně přes email.

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Kontakt v případě dotazů: Jana Wurlová telefon. 777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Výklad karet - kurz