Výklad karet - kurz

Jedná se o kurz výkladu karet pro začátečníky. Můžete si vybrat kurz na výklad mariášových karet, tarotových karet a nebo cikánských karet.

Seznámíte se s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi. Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou měsíčně a to dohoromady 5x. Za pomoci učitele se naučíte podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet. Kurz probíhá podle instruktážních materiálů a zapamatování si významů přichází postupně tím, jak žák začíná chápat souvislosti. Kurz je vždy zakončen předáním certifikátu.
Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů nebo si napište o informace. Kurzy budou probíhat vždy v sobotu od 10,00 hod.-do 14,30 hod.  (půlhodinvá přestávka).Počet účasníků kurzu musí být minimálně šest.

 

 

Formy studia a ceny:

1.Osobní účast

Kurz o maximálně šesti absolventech: Cena je první lekce 1200,-Kč a každá další lekce je za 1150,-Kč . Lekcí je dohromady pět tj.kurz bude probíhat pět měsíců. Při platbě za všech pět lekcí najednou dostanete slevu a kurz vás bude stát 5000 Kč.

2. Individuelní kurz osobní účast

Kurz pro jednoho maximálně dva lidi. Cena první lekce je za cenu 1200, Kč a další lekce jsou za cenu 950,- Kč,  lekcí je celkem deset. Při platbě za všech deset lekcí najednou dostanete slevu a kurz vás bude stát 8800 Kč /jedna lekce bude zdarma/.

3. Dálková forma přes email 

Cena je první lekce 1260,-Kč a každá další lekce je za 1000,-Kč . Lekcí je dohromady pět. Platba je na dopředu před začátkem kurzu. + poštovné 100 Kč (zásilkovna 70 Kč)

 Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

Rozpis kurzu bude vždy uveden v kolonce u termínů kurzů..
U dálkového studia probíhá studium formou emailu. Po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Úkoly, které jsou obsažené v materiálech mi zašlete písemně přes email.

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Kontakt v případě dotazů: tel. 777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Výklad karet - kurz