Harmonizace čaker - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie k harmonizaci čaker. Čakry jsou hlavní energetická centra energie, nacházející se v našem lidském těle. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a volný překlad je "kolo či disk". Tato kola, či kruhy energie vyzařují na 7 místech středem našeho těla z centrálních nervových ganglií páteřního kanálu.

Pokud jsou tyto hlavní i vedlejší čakry v rovnováze, tak jsme vyrovnaní a energie proudící z Kosmu přes naši korunní čakru a od naší matičky Země přes chodidla a kořenovou čakru, pak volně proudí naším tělem a následně dojde ke spojení výše zmíněných energií a dochází k harmonii na všech námi dostupných úrovních. Krátce řečeno Jinová (od 1. čakry) a Jangová (od 7. čakry) energie se v našem těle dostane do rovnováhy.

 

V každé jednotlivé čakře je zabudován určitý program a ten nás informuje, jak máme zvládnout různé situace v našem životě. Takže, pokud jsou naše čakry plně funkční a v harmonii, se v našem životě nevyskytují žádné větší problémy a pak již kráčíme přímou cestou k poznání sebe sama a následně již pochopíme odkud jsme přišli, kdo jsme, co zde na Matičce Zemi máme vykonat a jakého poznání a zkušeností se nám má dostat a pak již pochopíme, kam se po ukončení své mise zde na Zemi vracíme.

Než začneme hovořit a pracovat s hlavními čakrami, tak si něco řekneme o čakrách vedlejších. Je jich mnoho, ale řekneme si jen o některých důležitých vedlejších čakrách! Dozvíte se, co ovládají, co řídí a o jejich energetických spojeních s určitými orgány lidského těla a taktéž o jejich napojení na hlavní čakry i auru.

Kurz je zaměřen na praktický výcvik terapie harmonizaci čaker a vyvažování energetických polí.  Pokročilejší si jistě rádi tyto techniky připomenou Na závěr kurzu obdržíte certifikát.

Harmonizace čaker  I. Stupeň

1.  Seznámení s čakry

2.  Čakra 1-4

3.  Čakra 5-7

4.  Univerzální energetické pole

5.  Vedlejší čakry

Harmonizace čaker  II. Stupeň

1.  Bioenergie lidského těla

2.  Co je kundalini

3.  Harmonizace čaker

Cviky na harmonizaci čaker

Pro diagnostikování stavu čaker, je nutné nejdříve absolvovat kurz Kyvadla.  

Osobní a individuální kurzy probíhají v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze.

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

1. Osobní setkání –více účastníků

Kurz bude probíhat jako osobní setkání více účastníků. Kurz může probíhat v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze. Případně pokud bude skupina deseti účastníků a bude zajištěn prostor pro kurz, mohu kurz odškolit i v jiném městě.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů,   nebo si napište o informace na email.

Cena osobního setkání je 1200,-Kč. I.  stupeň a druhý stupeň 1000,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 2000,-Kč.

Osobní kurz -Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

2. Individuální kurz

který je určen pouze pro jednu osobu max. dvě osoby/ cena za kurz je určena na osobu/ a učitele. Tento kurz bude probíhat dle Vašich požadavků tj. s variantou jednou měsíčně nebo i jednou týdně, vše lze upravit dle potřeb a požadavků. Kurz bude vždy probíhat 1 hod. s tím, že lekce jsou tři pro I. stupeň a tři pro II.stupeň. Kurz bude většinou probíhat v týdnu buď v dopoledních, nebo odpoledních hodinách dle domluvy. Platba je za všechny tři lekce najednou na začátku první lekce, kdy obdržíte i skripta.

Cena  za I .stupeň první a druhé lekce je 1000,- a třetí 900,- Kč,  lekcí jsou celkem tři na první stupeň na první lekci tedy zaplatíte 2900 Kč za tři lekce.  II. Stupeň má také tři lekce -cena za první a druhou lekci je 1000,- Kč a za třetí je 800,-Kč lekce jsou tři. Při první lekci II. stupně zaplatíte na začátku 2800 Kč. V případě, že budete chtít dokoupit si další lekce i po ukončení kurzu- je to možné a cena je 800,- Kč.

SLEVA - Individuální kurz- Při zaplacení celého (I + II stupeň) individuálního kurzu při první lekci  dostanete slevu a cena bude za všechny 6 lekcí (oba stupně) 5200,-Kč.

3. Dálková forma –korespondenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou (e-mailem) materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím e-mailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je I. stupeň-900 ,-Kč, II. stupeň 1000,-Kč. + poštovné 100 Kč (70 Kč zásilkovna)

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 1700,-Kč. + poštovné 100 Kč

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

Kontakt v případě dotazů: tel.777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Harmonizace čaker - kurz