Harmonizace čaker - kurz

Čakry jsou centra energie, síly v lidském těle. Jsou energetickými branami mezi fyzickým tělem a těly jemnohmotnými. Jsou to ohniska, centra přijímání a vydávání energie.
Nacházejí se v oblastech velkých nervových spletenců a působí nejen na náš nervový a hormonální systém, ale i na systém člověka jako celku.
Cílem kurzu je pochopit systém fungování čaker a jemnohmotných těl a jejich souvztažnosti s lidským tělem.
Učíme se s čakrami pracovat, vnímat jejich disbalance a následně je harmonizovat.
Důležitost našeho energetického systému je klíčová pro celkové zdraví, protože v první řadě naše potíže a bolesti vznikají právě v našem energetickém systému.

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie k harmonizaci čaker. Čakry jsou hlavní energetická centra energie, nacházející se v našem lidském těle. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a volný překlad je "kolo či disk". Tato kola, či kruhy energie vyzařují na 7 místech středem našeho těla z centrálních nervových ganglií páteřního kanálu.

Pokud jsou tyto hlavní i vedlejší čakry v rovnováze, tak jsme vyrovnaní a energie proudící z Kosmu přes naši korunní čakru a od naší matičky Země přes chodidla a kořenovou čakru, pak volně proudí naším tělem a následně dojde ke spojení výše zmíněných energií a dochází k harmonii na všech námi dostupných úrovních. Krátce řečeno Jinová (od 1. čakry) a Jangová (od 7. čakry) energie se v našem těle dostane do rovnováhy.

 

V každé jednotlivé čakře je zabudován určitý program a ten nás informuje, jak máme zvládnout různé situace v našem životě. Takže, pokud jsou naše čakry plně funkční a v harmonii, se v našem životě nevyskytují žádné větší problémy a pak již kráčíme přímou cestou k poznání sebe sama a následně již pochopíme odkud jsme přišli, kdo jsme, co zde na Matce Zemi máme vykonat a jakého poznání a zkušeností se nám má dostat a pak již pochopíme, kam se po ukončení své mise zde na Zemi vracíme.

Než začneme hovořit a pracovat s hlavními čakrami, tak si něco řekneme o čakrách vedlejších. Je jich mnoho, ale řekneme si jen o některých důležitých vedlejších čakrách! Dozvíte se, co ovládají, co řídí a o jejich energetických spojeních s určitými orgány lidského těla a taktéž o jejich napojení na hlavní čakry i auru.

Kurz je zaměřen na praktický výcvik terapie harmonizaci čaker a vyvažování energetických polí.  Pokročilejší si jistě rádi tyto techniky připomenou Na závěr kurzu obdržíte certifikát.

Harmonizace čaker  I. Stupeň

1.  Seznámení s čakry

2.  Čakra 1-4

3.  Čakra 5-7

4.  Univerzální energetické pole

5.  Vedlejší čakry

Harmonizace čaker  II. Stupeň

1.  Bioenergie lidského těla

2.  Co je kundalini

3.  Harmonizace čaker

Cviky na harmonizaci čaker

Pro diagnostikování stavu čaker, je nutné nejdříve absolvovat kurz Kyvadla.  

 

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

Dálková forma –korespondenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte e-mailem materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím e-mailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je I. stupeň-1300 ,-Kč, II. stupeň 1600,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 2400,-Kč. 

 

Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

Kontakt v případě dotazů: tel.777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Harmonizace čaker - kurz