Kyvadlo - kurz

Kurz práce se siderickým kyvadlem, vyhledávání negativních blokád v podvědomí a jejich odstraňování, odstraňování negativních programů, čištění duše i těla. Naučíte se, jaké kyvadlo je nejvhodnější, jak s ním pracovat a jak získat správné informace přes naše Vyšší Já tak, aby Vás neolivňovaly jiné zdroje, jako je podvědomí, vědomí a další.

N aučíte se, jak kyvadlo využívat v každodenním životě... nejen jako pomocníka při výběru a řešení běžných situací.

 

Způsob komunikace přes naše Vyšší Já je nejčastější a nejjednodušší. Tato součást naší osobnosti je schopna přesně vyhodnotit, co je pro nás nevhodnější. Pokud se necháme vést naším Vyšším Já, můžeme očekávat zkvalitnění našeho života, vyřešení zdravotních i psychických problémů.

Praktická část je zaměřena nejen na diagnostiku, ale také na potřebné úpravy... čili zásahy, čištění, harmonizace...

Budete se učit pracovat s aurou... jelikož pracujeme s kyvadlem, není nutný předpoklad auru vidět... jako ukazatel nám poslouží právě kyvadlo... Seznámíte se s celým aurickým polem... jak auru zkoumat, hledat v ní výskyt disharmonií... blokád... Auru budete čistit nejen na úrovni aurických těl... ale také diagnostikovat a odvádět přivtělené duše, larvy, diskarnáty a jiné struktury, které mohou člověku, u něhož se vyskytují škodit... s aurou jsou spojené také barvy, takže si povíme o této oblasti... jak zjišťovat základní barvu aury, která má vypovídající vliv...

Pomocí kyvadla můžete zkoumat svou podvědomou mysl... odhalovat programy a skrytá přesvědčení, která si s sebou neseme... naučíte se tyto vzorce mazat a nahradit pozitivními...

Kurz zahrnuje mnoho dalších možností... zjišťování psychického stavu... psychické odolnosti... hledání příčin nemocí a životní nespokojenosti... zjišťování prvků a vitamínů, které potřebujem... jaké vlivy na nás působí... jak čistit domy, místnosti od negativních energií a mnoho dalšího...

V kurzu Vás naučíme:

  • s čakrami (základní informace, jak která čakra ovlivňuje náš život)
  • s aurou (vytestujete si barvy aury, její čištění atd.) vzniklé z uřknutí, vzteku včetně jejich otisků
  • změníte si negativní programy v podvědomí
  • vytestujete si druhy karmy
  • získáte informace o svých minulých životech a mnoho dalšího

Naučíte se vytestovat si vhodné potraviny a to co Vám škodí a naopak prospívá.

Kurz je určen pro začátečníky, kteří s kyvadlem žádnou praxi nemají... ale také pro ty, kteří se chtějí naučit s kyvadlem kvalitně pracovat a naučit se, jak mohou sobě i svým blízkým zkvalitnit a zharmonizovat život.

Osobní a individuelní kurzy probíhají v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze.

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

1. Osobní setkání –více účastníků

Kurz bude probíhat jako osobní setkání více účastníků. Kurz může probíhat v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze. Případně pokud bude skupina deseti účastníků a bude zajištěn prostor pro kurz, mohu kurz odškolit i v jiném městě.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů,   nebo si napište o informace na email.

Cena osobního setkání je 1600,-Kč.

Osobní kurz -Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

2. Individuální kurz

který je určen pouze pro jednu osobu max. dvě osoby/ cena za kurz je určena na osobu/ a učitele. Tento kurz bude probíhat dle Vašich požadavků tj. s variantou jednou měsíčně nebo i jednou týdně, vše lze upravit dle potřeb a požadavků. Kurz bude vždy probíhat 1 hod. s tím, že lekce jsou tři Kurz bude většinou probíhat v týdnu buď v dopoledních, nebo odpoledních hodinách dle domluvy. Platba je za všechny tři lekce najednou na začátku první lekce, kdy obdržíte i skripta.

Cena první a druhé lekce je 1000,- a třetí 900,- Kč,  lekcí jsou celkem tři, na první lekci tedy zaplatíte 2900 Kč za tři lekce.  V případě, že budete chtít dokoupit si další lekce i po ukončení kurzu- je to možné a cena je 500,- Kč.

3. Dálková forma –korespondenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je 1300,-Kč. + poštovné 100 Kč (70 Kč zásilkovna)

Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

 

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů nebo si napište o informace.

Co si sebou budete potřebovat vzít na kurz?
Poznámkový blok, tužku, kyvadlo (je možné si kyvadlo na kurzu zakoupit cena se pohybuje od 230,- do 270,- Kč), přezuvky, pití a svačinu.

Kurzy probíhají v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze.

Kontakt v případě dotazů: tel.777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky.

Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Kyvadlo - kurz