Vyšší já - kurz

Jedná se o léčebnou a diagnostickou metodu podobnou metodě SRT. Při této metodě se využívá práce s kyvadlem z tohoto důvodu je nutné před tímto kurzem absolvovat kurz práce s kyvadlem. K metodě jsou využívána sada tabulek s možností rozšíření o vlastní tabulky.Metodu si lze osvojit během kurzu tj. dvou dnů a nebo ji lze absolvovat i dálkovou formou. Je vhodná jak pro začátečníky atak pro absolventy různých jiných kurzů jako je například SRT.

 

Na kurzu se účastník naučí napojovat na Vyšší Já a toto napojení testuje do té doby než je trvalé.

Vyšší Já pracuje v souladu s námi a pomůže nám změnit negativní programy v našem podvědomí, odblokovat energetické bloky, napojit se na minulé životy a pracovat s těmito informacemi, stanovit diagnozu a následnou léčbu, očistit auru i duši. Dále odvádět přivtělené duše, srovnávat energetická těla, zasahovat do buněčných struktur paměti a mozkových struktur,působit na geopatogení zony a harmonizovat je,najít smysl a svůj životní úkol a srovnat si budoucnost.

Nejsou nemoci dědičné jak se lidí mylně domnívají, dědíme pouze potenciál k jejich prožití. Nemoc se projeví pouze tehdy, jestliže se duše před vstupem do inkarnace pro tuto výzvu rozhodla.

Díky této metodě proniknete do jádra problému, nemoce tím,že se vytestují negativní emoce v minulosti,součastnosti a budoucnosti a tím,že se odstraní prostřednictvím Vyššího Já tím ovlivníte svou budoucnost.

Touto metodou lze dále řešit psychické traumata, únavu,deprese,strachy a fobie. Vztahy a závislosti ve vztazích a to jak partnerské tak přátelské či rodinné. Problémy se soutředěním. Testování vhodnosti vitamínů a jiných preparátu pro vaše tělo. Diagnostika čaker a odblokování čaker. Diagnostika aury. Zjišťování geopatogeních zon a práce s nimi. Psychický stav a celkově ovlivňuje zdraví.

"Čištění záznamů duše a negativních programů Ducha". Metody LSVJ a SRT označují ve své podstatě totéž, LSVJ v podstatě pramení ze SRT. Obě metody se oddělily a až na drobné odlišnosti jsou shodné. Základem je napojení na Vyšší Já, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. S jejich pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka. Duše má totiž všechny informace o tom, co zažila, uložené v akašických záznamech.

Prostřednictvím metody Léčení Skrze Vyšší Já lze zjistit, jaké negativní a škodlivé energie či programy si duše s sebou nese a následně s nimi pracovat. Často o nich na vědomé úrovni ani nevíme. Tyto negativní energie mohou pocházet z tohoto, ale i z minulých, paralelních nebo budoucích životů. Z hlediska duše je čas vnímán jinak. Po vyčistění negativních energií a programů se uleví duši i fyzickému tělu, které potom může rychleji a efektněji regenerovat a léčit se. Duše při tomto procesu získá nové zkušenosti a umožní jí to rychlejší vývoj.

  • Psychická a emocionální zranění jsou zatím lékařskými přístroji neměřitelná, avšak pramení ze situací prožitých v tomto i minulých životech. Jedná se zejména o situace, které pro vás byly v daném čase, místě, životě mimořádně bolestivé. Často a nečekaně ubližují i ty nejbližší osoby. V průběhu všech těchto traumatizujících zkušeností si lidé automaticky vytváří doslova celé série nezdravých myšlenek a negativních podvedomých programů. Bez jejich vyčištění a následného odstranění bývá účinek většiny metod obyčejně nejistý, krátkodobý či omezený svým potenciálem či délkou léčení.

Věděli jste, že se sliby, přísahy a další tzv. Akášické záznamy duše přenáší z jednoho života do druhého? Pokud máte např. problémy s penězi, pak je nutné vypnout program plynoucí z přísahy chudoby. Jestliže máte problémy ve vztazích, je (mimo jiné) třeba vypnout program plynoucí z přísahy cudnosti. Pokud vás někdo nevyžádaně přitahuje (a ani nemusíte vědět proč), je možné vypnout program plynoucí z manželských slibů z minulých životů. Pokud má někdo úrazy, je třeba vypnout program na sebetrestání, atd.

Po nalezení dochází k jejich vyčištění, zrušení či šetrnému odstranění. Touto metodou je možné léčit a zprcovat fyzické i psychické obtíže, nejrůznější formy bloků v osobním životě, např. bloky v oblasti prosperity, zdraví, sexu, vztahovů, traumata, konflikty, strachy, fobie, neplodnost a celkové zlepšení kvality života.

Při Léčení Skrze Vyšší Já se terapeut nachází v přímém kontaktu s Vyšším Já, které vyhledává v záznamech klientovy duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, negativních energiích, de-motivacích atd. Terapeut za pomoci kyvadla a speciálních tabulek vyhledává programy, bloky, negativní energie a škodlivé energie z minulých životů, (přísahy, sliby, prokletí, zablokování, soudy, křivdy, smlouvy, genetická a karmická přesvědčení, programy nelásky, sebetrestání či sebepoškození a další příčiny, které způsobují obtíže klienta.

Metodou lze také odstranit všechny blokující sliby, přísahy, postoje a tvrzení. Lze čistit mezilidské vztahy (rodinné, partnerské, pracovní), zvířata, místnosti, domy, geopatogenní zóny, negativní energie a předsudky před důležitou událostí či schůzkou, před zkouškami apod.

Metodou Léčení Skrze Vyšší Já lze lidem (i zvířatům) odvést přivtělené duše či jiné entity, zharmonizovat jim čakry a jemnohmotné těla aury, odstranit veškeré karmické bloky a zátěžě až do nejzažších minulých životů po celé časové linii. Lze rovněž vytestovat, čím člověk v minulém životě byl, kdy žil, s kým vyrovnává karmu, jaké jsou pravé příčiny nemocí a jakým způsobem je možné je odbourat. To není vše: Rovněž lze zjistit, zdali existují mentální programy či vzorce, kdy a kde programy vznikly - zdali v minulém či paralelním životě, jaké je naprogramování duše, jaké se obejvují duchovní dysfunkce a mnohé další.

Práce s Vyšším Já spočívá v používaní kyvadla, které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky a soustavy tabulek, kde je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit a pomoci kterých pak budete schopni nalézt vodítka nápomocné pro pochopení různých souvislosti a příčin problémů které se vyskytují ve vašem životě, a samozřejmě se také naučíte jak je odstranit, a nahradit pozitivními energiemi. Před každou prací s klientem žádám o povolení na práci.

Zadržování negativní energie z minulých životů bývá velice často hlavním důvodem nemoci či disharmonie v tomto životě a v životech následujících. Řada programů se moůže aktivovat ve chvíli, kdy dosáhneme určitého věku, nebo když jsou vyvolány nějakou událostí, prožitoiu situací či specifickou okolností.

Nemoci nejsou dědičné, jak se lidé mylně domnívají, dědí se jen potenciál pro jejich prožití. Nemoc se tedy projeví jen tehdy, pokud se duše před vstupem do inkarnace pro tuto výzvu rozhodla. 

Touto metodou můžeme proniknout až ke kořenu problému. Metoda je pro všechny.

Pokud se rozhodneme své problémy řešit a přijmout zodpovědnost za svůj vlastní život, bude vám tato metoda velmi nápomocná. Odměnou vám bude pocit svobody, uvolnění, vnitřní klid a radost ze života. Výhodou metody je, že práce skrze Vyšší Já je rychlá. Jedno sezení trvá přibližně 1 - 2 hod, může i déle dle potřeby. Počet sezení k úplnému vyčištění se odvíjí od závažnosti a množství negativních programů.

 

 

Cena osobního setkání je 6000,-Kč.

Cena dálkového studia je 3500 ,-Kč

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

 V současné době je možné všechny kurzy absolvovat pouze dálkově.

Dálková forma –korespondenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte emailem materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je 3500,-Kč. 

 Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

SLEVA-Pokud seženete, deset lidí na kurz máte na kurz 100% slevu.

 

 

Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

V případě dotazů tel. 777336362, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Vyšší já - kurz