Vyšší já - kurz

Jedná se o léčebnou a diagnostickou metodu podobnou metodě SRT. Při této metodě se využívá práce s kyvadlem z tohoto důvodu doporučuji před tímto kurzem absolvovat kurz práce s kyvadlem. K metodě jsou využívána sada tabulek s možností rozšíření o vlastní tabulky.Metodu si lze osvojit během kurzu tj. dvou dnů a nebo ji lze absolvovat i dálkovou formou. Je vhodná jak pro začátečníky atak pro absolventy různých jiných kurzů jako je například SRT.

 

Na kurzu se účastník naučí napojovat na Vyšší Já a toto napojení testuje do té doby než je trvalé.

Vyšší Já pracuje v souladu s námi a pomůže nám změnit negativní programy v našem podvědomí, odblokovat energetické bloky, napojit se na minulé životy a pracovat s těmito informacemi, stanovit diagnozu a následnou léčbu, očistit auru i duši. Dále odvádět přivtělené duše, srovnávat energetická těla, zasahovat do buněčných struktur paměti a mozkových struktur,působit na geopatogení zony a harmonizovat je,najít smysl a svůj životní úkol a srovnat si budoucnost.

Nejsou nemoci dědičné jak se lidí mylně domnívají, dědíme pouze potenciál k jejich prožití. Nemoc se projeví pouze tehdy, jestliže se duše před vstupem do inkarnace pro tuto výzvu rozhodla.

Díky této metodě proniknete do jádra problému, nemoce tím,že se vytestují negativní emoce v minulosti,součastnosti a budoucnosti a tím,že se odstraní prostřednictvím Vyššího Já tím ovlivníte svou budoucnost.

Touto metodou lze dále řešit psychické traumata, únavu,deprese,strachy a fobie. Vztahy a závislosti ve vztazích a to jak partnerské tak přátelské či rodinné. Problémy se soutředěním. Testování vhodnosti vitamínů a jiných preparátu pro vaše tělo. Diagnostika čaker a odblokování čaker. Diagnostika aury. Zjišťování geopatogeních zon a práce s nimi. Psychický stav a celkově ovlivňuje zdraví.

Termíny kurzů pro terapeuty budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů nebo si napište o informace.

Co si sebou budete potřebovat vzít na kurz?
Poznámkový blok, tužku, kyvadlo (je možné si kyvadlo na kurzu zakoupit cena se pohybuje od 230,- do 270,- Kč), přezuvky, pití a svačinu.

Cena osobního setkání je 4000,-Kč.

Cena dálkového studia je 3500 ,-Kč

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

 

3. Dálková forma –korespondenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je 3500,-Kč. + poštovné 100 Kč ( 70 zásilkovna)

 Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

SLEVA-Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

 U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník) obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky.

 

Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

V případě dotazů tel. 777336362, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte o tento kurz zájem napište si o informace na email a my daný kurz vyhlásíme.

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Vyšší já - kurz