Léčba pomocí kamenů - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie kamenů (polodrahokamů). K jeho absolvování si nemusíte být předem vědomi žádných speciálních schopností - kromě schopnosti přijímat nové zkušenosti.

Naučíte se, jak si vybírat kameny pro léčebné použití, jak je čistit a používat. Ukážeme v praktických cvičeních, jak energie kamenů působí v jednotlivých energetických polích lidského těla a v energetických centrech – čakrách. Osvojíte si základy unikátní diagnostické metody založené na intuitivním vnímání působení kamenů a na holistickém pohledu na příčiny nemocí – nalézání příčin v duchovní, mentální, emocionální i fyzické úrovni našeho bytí.

K tomu se budeme zabývat analýzou sedmi důležitých energetických center – čaker, jejich vývojem, fyzickými, emočními, mentálními i kéterickými (karmickými) aspekty. Získáte také základní přehled o vybraných kamenech a jejich účincích v těchto energetických centrech.

Kurz je zaměřen na praktický výcvik terapie vkládání kamenů a vyvažování energetických polí. Na závěr kurzu obdržíte certifikát.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů nebo si napište o informace

Kurz probíhá ve dvou na sobě navazujících kurzech (I. a II. stupeň).

Osobní a individuální kurzy probíhají v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze.

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

1. Osobní setkání –více účastníků

Kurz bude probíhat jako osobní setkání více účastníků. Kurz může probíhat v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze. Případně pokud bude skupina deseti účastníků a bude zajištěn prostor pro kurz, mohu kurz odškolit i v jiném městě.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů,   nebo si napište o informace na email.

Cena osobního setkání je 1200,-Kč. I.  stupeň a druhý stupeň 1000,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 2000,-Kč.

Osobní kurz -Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

2. Individuální kurz

který je určen pouze pro jednu osobu max. dvě osoby/ cena za kurz je určena na osobu/ a učitele. Tento kurz bude probíhat dle Vašich požadavků tj. s variantou jednou měsíčně nebo i jednou týdně, vše lze upravit dle potřeb a požadavků. Kurz bude vždy probíhat 1 hod. s tím,že lekce jsou tři pro I. stupeň a tři pro II.stupeň. Kurz bude většinou probíhat v týdnu buď v dopoledních, nebo odpoledních hodinách dle domluvy. Platba je za všechny tři lekce najednou na začátku první lekce, kdy obdržíte i skripta.

Cena  za I .stupeň první a druhé lekce je 1000,- a třetí 900,- Kč,  lekcí jsou celkem tři na první stupeň na první lekci tedy zaplatíte 2900 Kč za tři lekce.  II. Stupeň má také tři lekce -cena za první a druhou lekci je 1000,- Kč a za třetí je 800,-Kč lekce jsou tři. Při první lekci II. stupně zaplatíte na začátku 2800 Kč. V případě, že budete chtít dokoupit si další lekce i po ukončení kurzu- je to možné a cena je 800,- Kč.

SLEVA - Individuální kurz- Při zaplacení celého (I + II stupeň) individuálního kurzu při první lekci  dostanete slevu a cena bude za všechny 6 lekcí (oba stupně) 5200,-Kč.

3.Dálková forma –korespondenční kurz 

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je I. stupeň-900 ,-Kč, II. stupeň 1000,-Kč. + poštovné 100 Kč (zásilkovna 70 Kč)

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 1700,-Kč. + poštovné 100 Kč

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

Kontakt v případě dotazů: tel.777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Léčba pomocí kamenů - kurz