Léčba pomocí kamenů - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie kamenů (polodrahokamů). K jeho absolvování si nemusíte být předem vědomi žádných speciálních schopností - kromě schopnosti přijímat nové zkušenosti.

Naučíte se, jak si vybírat kameny pro léčebné použití, jak je čistit a používat. Ukážeme v praktických cvičeních, jak energie kamenů působí v jednotlivých energetických polích lidského těla a v energetických centrech – čakrách. Osvojíte si základy unikátní diagnostické metody založené na intuitivním vnímání působení kamenů a na holistickém pohledu na příčiny nemocí – nalézání příčin v duchovní, mentální, emocionální i fyzické úrovni našeho bytí.

Pokud chcete absolvovat kurz je dobré mít absolvovaný kurz Základy kyvadla případně Harmonizace čaker. Pro diagnostiku zablokovaných čaker a práci s kyvadlem. 

K tomu se budeme zabývat analýzou sedmi důležitých energetických center – čaker, jejich vývojem, fyzickými, emočními, mentálními i k éterickými (karmickými) aspekty. Získáte také základní přehled o vybraných kamenech a jejich účincích v těchto energetických centrech.

Kurz je zaměřen na výcvik terapie vkládání kamenů a vyvažování energetických polí. Na závěr kurzu obdržíte certifikát.

Kurz probíhá ve dvou na sobě navazujících kurzech (I. a II. stupeň).

 

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

 Dálková forma –korespondenční kurz 

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte e-mailem materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím e-mailu případně po domluvě i telefonicky. 

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je I. stupeň-1300 ,-Kč, II. stupeň 1600,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 2400,-Kč. 

Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

Kontakt v případě dotazů: tel.777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Léčba pomocí kamenů - kurz