Léčba pomocí kamenů - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie kamenů (polodrahokamů). K jeho absolvování si nemusíte být předem vědomi žádných speciálních schopností - kromě schopnosti přijímat nové zkušenosti.

Naučíte se, jak si vybírat kameny pro léčebné použití, jak je čistit a používat. Ukážeme v praktických cvičeních, jak energie kamenů působí v jednotlivých energetických polích lidského těla a v energetických centrech – čakrách. Osvojíte si základy unikátní diagnostické metody založené na intuitivním vnímání působení kamenů a na holistickém pohledu na příčiny nemocí – nalézání příčin v duchovní, mentální, emocionální i fyzické úrovni našeho bytí.

K tomu se budeme zabývat analýzou sedmi důležitých energetických center – čaker, jejich vývojem, fyzickými, emočními, mentálními i kéterickými (karmickými) aspekty. Získáte také základní přehled o vybraných kamenech a jejich účincích v těchto energetických centrech.

Kurz je zaměřen na praktický výcvik terapie vkládání kamenů a vyvažování energetických polí. Na závěr kurzu obdržíte certifikát.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů nebo si napište o informace

Kurz probíhá ve dvou na sobě navazujících kurzech (I. a II. stupeň).

 

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

 

Dálková forma –korespondenční kurz 

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník) obdržíte e-mailem do 48 hodin materiály k tomuto kurzu - skripta, které si můžete vytisknout a na veškeré dotazy Vám rádi odpovíme prostřednictvím e-mailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je I. stupeň-900 ,-Kč, II. stupeň 1000,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 1700,-Kč. 

Pokud vám budou odeslány podklady tj. skripta a certifikát o absolvování kurzu - platba se nevrací.

Kontakt v případě dotazů: tel.777336362 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz.

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Léčba pomocí kamenů - kurz