Výklad karet - kurz

Jedná se o kurz výkladu karet pro začátečníky. Můžete si vybrat kurz na výklad mariášových karet, tarotových karet a nebo cikánských karet.

Seznámíte se s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi. Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou měsíčně a to dohoromady 5x. Za pomoci učitele se naučíte podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet. Kurz probíhá podle instruktážních materiálů a zapamatování si významů přichází postupně tím, jak žák začíná chápat souvislosti. Kurz je vždy zakončen předáním certifikátu.
Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů nebo si napište o informace. Kurzy budou probíhat vždy v sobotu od 10,00 hod.-do 14,30 hod.  (půlhodinvá přestávka).Počet účasníků kurzu musí být minimálně šest.

 

 

Formy studia a ceny:

1.Osobní účast

Kurz o maximálně šesti absolventech: Cena je první lekce 1200,-Kč a každá další lekce je za 1150,-Kč . Lekcí je dohromady pět tj.kurz bude probíhat pět měsíců. Při platbě za všech pět lekcí najednou dostanete slevu a kurz vás bude stát 5000 Kč.

2. Individuelní kurz osobní účast

Kurz pro jednoho maximálně dva lidi. Cena první lekce je za cenu 1200, Kč a další lekce jsou za cenu 950,- Kč,  lekcí je celkem deset. Při platbě za všech deset lekcí najednou dostanete slevu a kurz vás bude stát 8800 Kč /jedna lekce bude zdarma/.

3. Dálková forma přes email 

Cena je první lekce 1260,-Kč a každá další lekce je za 1000,-Kč . Lekcí je dohromady pět. Platba je na dopředu před začátkem kurzu.V případě zaslání podkladů na dobírku je ceně účtován poplatek 90 Kč.V případě platby předem na účet je poštovné zdarma.

 

Rozpis kurzu bude vždy uveden v kolonce u termínů kurzů..
U dálkového studia probíhá studium formou emailu. Po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Úkoly,které jsou obsažené v materiálech mi zašlete písemně přes email.

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Kontakt v případě dotazů: tel.777 316 889 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Výklad karet - kurz