Harmonizace čaker - kurz

Náplní  kurzu jsou poznatky o využití léčivého působení energie k harmonizaci čaker. Čakry jsou hlavní energetická centra energie, nacházející se v našem lidském těle. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a volný překlad je "kolo či disk". Tato kola, či kruhy energie vyzařují na 7 místech středem našeho těla z centrálních nervových ganglií páteřního kanálu.

Pokud jsou tyto hlavní i vedlejší čakry v rovnováze, tak jsme vyrovnaní a energie proudící z Kosmu přes naši korunní čakru a od naší matičky Země přes chodidla a kořenovou čakru, pak volně proudí naším tělem a následně dojde ke spojení výše zmíněných energií a dochází k harmonii na všech námi dostupných úrovních. Krátce řečeno Jinová (od 1. čakry) a Jangová (od 7. čakry) energie se v našem těle dostane do rovnováhy.

 

V každé jednotlivé čakře je zabudován určitý program a ten nás informuje, jak máme zvládnout různé situace v našem životě. Takže, pokud jsou naše čakry plně funkční a v harmonii, se v našem životě nevyskytují žádné větší problémy a pak již kráčíme přímou cestou k poznání sebe sama a následně již pochopíme odkud jsme přišli, kdo jsme, co zde na Matičce Zemi máme vykonat a jakého poznání a zkušeností se nám má dostat a pak již pochopíme, kam se po ukončení své mise zde na Zemi vracíme.

Než začneme hovořit a pracovat s hlavními čakrami, tak si něco řekneme o čakrách vedlejších. Je jich mnoho, ale řekneme si jen o některých důležitých vedlejších čakrách! Dozvíte se, co ovládají, co řídí a o jejich energetických spojeních s určitými orgány lidského těla a taktéž o jejich napojení na hlavní čakry i auru.

Kurz je zaměřen na praktický výcvik terapie harmonizaci čaker a vyvažování energetických polí. Začátečníci se k tomu naučí základům práce s kyvadélkem a jednoduchou diagnostickou techniku a také se dozvíte informace o terapii barvami. Pokročilejší si jistě rádi tyto techniky připomenou Na závěr kurzu obdržíte certifikát.

Harmonizace čaker  I. Stupeň

1.  Seznámení s čakry

2.  Čakra 1-4

3.  Čakra 5-7

4.  Univerzální energetické pole

5.  Vedlejší čakry

Harmonizace čaker  II. Stupeň

1.  Bioenergie lidského těla

2.  Co je kundalini

3.  Harmonizace čaker

 

Osobní a individuelní kurzy probíhají v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze.

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

1. Osobní setkání –více účastníků

Kurz bude probíhat jako osobní setkání více účastníků. Kurz může probíhat v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze. Případně pokud bude skupina deseti účastníků a bude zajištěn prostor pro kurz, mohu kurz odškolit i v jiném městě.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů,   nebo si napište o informace na email.

Cena osobního setkání je 1200,-Kč. I.  stupeň a druhý stupeň 1000,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy součastně obdržíte slevu na 2000,-Kč.

Osobní kurz -Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

2. Individuelní kurz

který je určen pouze pro jednu osobu max. dvě osoby/ cena za kurz je určena na osobu/ a učitele. Tento kurz bude probíhat dle Vašich požadavků tj. s variantou jednou měsíčně nebo i jednou týdně, vše lze upravit dle potřeb a požadavků. Kurz bude vždy probíhat 1 hod. s tím,že lekce jsou tři pro I. stupeň a tři pro II.stupeň. Kurz bude většinou probíhat v týdnu buď v dopoledních, nebo odpoledních hodinách dle domluvy. Platba je za všechny tři lekce najednou na začátku první lekce, kdy obdržíte i skripta.

Cena  za I .stupeň první a druhé lekce je 1000,- a třetí 900,- Kč,  lekcí jsou celkem tři na první stupeň na první lekci tedy zaplatíte 2900 Kč za tři lekce.  II. Stupeň má také tři lekce -cena za první a druhou lekci je 1000,- Kč a za třetí je 800,-Kč lekce jsou tři. Při první lekci II. stupně zaplatíte na začátku 2800 Kč. V případě, že budete chtít dokoupit si další lekce i po ukončení kurzu- je to možné a cena je 800,- Kč.

SLEVA - Individuální kurz- Při zaplacení celého (I + II stupeň) individuálního kurzu při první lekci  dostanete slevu a cena bude za všechny 6 lekcí (oba stupně) 5200,-Kč.

3. Dálková forma –korespodenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou (e-mailem) materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím e-mailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je I. stupeň-800 ,-Kč, II. stupeň 900,-Kč.

SLEVA-při platbě za oba kurzy současně obdržíte slevu na 1600,-Kč.

Materiály obsahují manuál  a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Kontakt v případě dotazů: tel.774316871 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871

Přihláška na kurz/seminář

 

Formulář přihlášky ke kurzu

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Harmonizace čaker - kurz